Miniaturgolf a adventuregolf

Minigolf si v poslednom čase pre svoju dostupnosť a aktívny pobyt v prírode získava čoraz viac priaznivcov. V našej ponuke nájdete možnosť realizácie miniaturgolfového ihriska, ale aj adventuregolfu.

Miniaturgolf vyžaduje na realizáciu 18 jamiek plochu min. 500 m2. Je finančne menej náročný a 18 – jamkové ihrisko je možné zostaviť výberom z viac ako 30 druhov certifikovaných hracích polí. Pozostáva z oceľovej pozinkovanej konštrukcie, cementových platní, osadených do konštrukcií a prekážok z laminátu alebo pozinkovaných oceľových profilov. Konštrukcia je osadená na betónovú plochu alebo zámkovú dlažbu. Všetky prvky ihriska spĺňajú ekologické požiadavky.

Adventuregolf vyžaduje plochu min. 600 m2 a je cenovo náročnejší z dôvodu stavebnej pripravenosti a umelého trávnatého povrchu. U adventuregolfu nie sú predpísané žiadne rozmery ani tvary jednotlivých hracích polí. Stavebná časť pozostáva z realizácie naprojektovaných betónových tvarov. Na zrealizované stavebné prvky sa položí a lepidlom upevní umelý trávnik.

Pre vytvorenie cenovej ponuky je potrebná vzájomná konzultácia. Naša spoločnosť zabezpečí výrobu, staavebnú pripravenosť, dopravu a montáž ihriska. Je možný aj vstup zákazníka v prípade stavebnej činnosti a dopravy.